Přepnout menu
Hledat

O nás

NÁŠ PŘÍBĚH
 

VELKOOBCHOD LAŠEN, byl založen již v roce 1991 jako malý rodinný podnik a do dnešních dnů se náš kolektiv skládá z rodinných příslušníků a blízkého okruhu známých. Od samého počátku se zabýváme distribucí alkoholu, limonád, cukrovinek, tabákových výrobků a drobné drogerie. V současnosti pravidelně zásobujeme různorodé provozovny na Severní Moravě. Snažíme se oslovit široké spektrum zákazníků přes trafiky, maloobchody, večerky, restaurace, stánkaře, bary a hotely. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka z oblasti gastronomie, ale i z maloobchodní sítě.


 

VELKOOBCHOD ŠENOV U NOVÉHO JIČÍNA


I přes silnou konkurenci okolních supermarketů a diskontních prodejen udržujeme cenovou hladinu na srovnatelné úrovni a tento trend je strategií firmy i do budoucna. Náš obchodní zástupce vyřizuje objednávky přímo v terénu a jeho cílem je mimo jiné přizpůsobit sortiment a ceny zboží přímo na míru Vaší provozovně.

Otevírací dobu včetně svátků naleznete zde.

Nabízíme

U nás najdete velmi širokou nabídku alkoholu, Plzeňského piva a nealkoholických nápojů

 

Naše hodnoty

Zakládáme si na vysoké flexibilitě, vždy uděláme vše pro to, abychom uspokojili vaši poptávku po specifických značkách nápojů.

Nejvyšší prioritou našeho velkoobchodu je spolehlivost. S námi máte jistotu, že vždy vynaložíme maximální úsilí k tomu, aby vaše objednávka byla splněna na 100 %, bez kompromisů, a to co nejdříve.

 

Recenze

Máme už stovky spokojených zákazníků, kteří vám to rádi potvrdí.

Neváhejte se na nás obrátit.